Öke aldım beşe Başka bir şirkete satarım ya da oradaki teknoloji alırım diye düşünüyor olarak sana 2 sorum olacak bir tanesi Mimarlık okumak isteyen veya okuyan öğrencilere tavsiye ederim Sen bu işi okumuş bitirmiş en büyük Mega projesine de çalışmış Butik işine de çalışmış bir adam olarak ne diyorsun yani aynı donanımhabere iş başvurusu nasıl yapılıyorsa mimarlığa doğru şekilde yapılması lazım yani bu işi sevmiyorsan çekilecek iş değil ya ben bir süre sonra sevmediğine karar verdim şeyin para olarak

gördüğüm için bıraktım ve Shaw 30 yaşında geçtim hayatıma biraz daha anlamlı bir şey katayım sadece para kazanmaktan ibaret olmasın Benim hayatımda da meslek yapayım evdeyim para getirmekten ibaret olmasın bir anlam katacak da bir şey olsun Ali bir macera yaşım herkes gibi olmayayım gibi düşünerek bir Çılgınlık yapıp bunu yaptı Çünkü Mimarlık da çok fazla emek verdim ama geri dönüşünü maddi olarak o kadar alamadın mesleklerden bir yerlerde çalışmak başlı başına zor bir şey zaten çok zor projecilik çok

zor Çünkü projecilik de çok sakin bir ortam Hani hiçbir zaman 2 artı 2 eşittir 4 değil oraya kaç yazılıyorsa O adam siliyor başka bir şey yazıyor Ve sen onu uydurmaya çalışıyorsun işte 4 artı 4 diyorsun adam oraya 9 yazıyor Sen onu 5 yapmaya çalışıyorsun arkadaşlarım hep böyle bir meslek O yüzden de çok aşık vmiyorsan ya Mimarlık bir yapı tasarımıdır Yapı tasarımla ilgili yoksa binalara İlgin yoksa onun kültürüne tarihine ilgi Yoksa bu işe girme diyorsam betonu diyorsa bu işi Gerçekten seviyorsan onun yapılacak bir iş