düşünebilirsin YouTube'u içinde diyorsun Peki benim bırakıp kapı açan insanlar var ya Bırak çok iyiyim kurmaları lazım Ben de mesela o hata yaptım Hala da yaptığım için İngilizce bir kanal daha yapalım dönüp biraz daha ben şu gereksiz mükemmeliyetçiliği mi işte Ama ne zaman biterse o zaman koyarım bir ay sonra koyarım kafalarımız bırakayım seri içerik ürettiğim durumuna geçmeye çalışıyorum çünkü Hani sen bunu yapacaksın bir para kazanacaksın 1 artı değer kaçacaksın kendi markanı ilerle edeceksin bunu da

bir ticari olarak bir iş olarak algılarlar sa ve bir yandan da sevdikleri için yaparlarsa Bu gerçekten bir iş Mesela biz evvelsi gün Tuna ile bir video çektik orada kendisi bahsetti şöyle dedi ben bu meslekte olduğum için çok mutluyum çünkü severek para kazandım başka bir şey hayal edemiyorum dedi YouTube'da öyle severek para kazanacaksın yapacaksan sonrasına kazanabiliyor sana para kazandınız diye iş bu yani Tuna mesela sevdiği için bu iş yapıyordu para olmadığı zaman paranın teyzesinin

konuşulmadı hayal bile bilmediği dönemlerde Adam oyun oynuyordu sahnelerinin içinde sunuculuk yapıyor da ne bileyim başka işler çeviriyordu Şimdi para kazanıyor böyle çok takdir ettiğim yayıncılardan biri ben çünkü orada şeyi gördüm ne zaman bize Tefal çıktı ya ülkeden baktım kim devam ediyor abi yani kim Tamam parasını kazanmak bir şekli yolunu bulacak Ama kim Onu hala onu sevdiği için orada olmak istediği kopamadı için yapmaya devam ediyorsun onlardan bir tanesi de ben o yüzden çok takdir ettim ki o