gerçekleştirildi önce fiyatlandırmasına maaşını 5930 fiyatlandırma var ne diyorsun şimdi artık akıllı telefon dünyasında Tepe model marka telefonlar LG Samsung Sony olacak gibi 4999 olmasın 4899 orada olumlu bir adım var ma 4 GB bellek 64GB fiyatı aşağı inmek için kıyaslandığı zaman gruba lansman fiyatı fiyatı 600 dolar daha yüksek Türkiye fiyatlandırmasına bakıldığı zaman ısınır 3700 adam piyasaya çıkışının 4900 fiyatlandırması oynaması söz konusu da bir konuda yeni bir artış göstermiş olduğu kesin olan şu

artık üstü ve telefonların fiyatları göreceğiz marka ne olursa olsun çünkü mevcut ekonomik düzen çerçevesinde kurumunda hareketinden dolayı biraz fiyatlar yükselmiş durumda Ama ben şunu savunuyorum kullanıcının dedikleri Araklı Şahintepe madeninden daha pahalı yapmazdın Ben bu telefonu ben de yapmadım Ama tabi almazlar Samsung Apple falan demez de var İş modeli markalar var Şu an bir taraftan Hadi o gün biraz daha ama daha güzel hale geldi burada bir ürün planlamalı Termal iyi bir tek bir

şeyler de var sonucunda Bu fiyatlar hesaplanırken kermes içerisine konularak hesaplanıyor açıkçası 4000 liranın altına konulan durmaya çalışırım Çünkü seçenekler var o zaman 4900 TL çıktığın zaman bana geldiğin zaman bir taraftan işte 3 kamera sayfalık Huawei p20 Pro Samsung Galaxy S9 Plus çünkü Belki tek başına Kriter değil ama eziyetin kamerası en iyilerinden birisi olmuş diye bir kimse konuşmuyor Tamam eğlenceli bir kullanım deneyimi var dedi geniş açı farklı durumlarda Gerçekten güzel sonuçlar