bakıldığı zaman neden diye sorduğun zaman herkes konuşsun ilgili bir sorun var son birkaç yıldır Hem içinde kullanmak o da kendi hoparlör başlarım olarak ama kullanıcıların daha fazla öncelik verdiği alanlar işte nedir kamera nedir bu yüzden ani öyle bir telefon pili ne kadar gidiyor Onlara bakmak lazım güzel olmuş değil mi Ben beğendim telefona birbirine benziyor yani Huawei p20 si Onur onu giydiği yan yana koyup da uzaktan Hangisi Hangisi geçiş yaptım Muhtemelen kapat erişebilir orada ama bu durum söz

konusu da bir j7 ile beraber Q7 gibi farklı modellerde geldi ama onun da fiyatları isteyeceğim Ben de tek çift kullanmışım 2000 TL telefon satmaya çalışıyordum bu tuhaf bir durum var ama İlginç olan bir durum var Biz bunu başka telefonlarda da göreyim yeni telefonlardan biri var mesela şey fark etmez herhalde 9 olacak 9 olacak ya Ne zaman olacağı belli değil ki sen 8 telefon Bunlar diyorsunuz ki Buna basıp da içecek firması kim dediğinde Samsung deniyor bakıyorsun kim var Kendine programa kabul ettirmeyi

başarmış kim var var var var da var İstersen Yani ne demek istiyorsun En pahalısı vermiştim parayı almış kuramıyoruz Yamak bugün işlenmemiş garantili olarak Türkiye garantilidir 2100 lira telefonundan orada Dediğim gibi ben çok yoğunum yerine ekibin yerinde olsam derdim ki benim Rakibim abi Samsung değil artık Apple değil mi Ben mi Mix 2s diyetine bunu koyacağım deneyeceğim inanmadan çok başı olurlar Çünkü kullanıcının beyaz eşyadan televizyondan dolayı marka algısı var göre 52 kullanıcı daha fazla