telefonda mı az araçları saatte bana Pardon Dolayısıyla artık daha az bağımlısın ve oradan direk çekileceksin Çünkü kendisi de bağlanabiliyor internete hani çok o yüzden ölmüyor duk çok fazla Çünkü sonuçta bak kolumda hala var benim gözüm çok iyi görüyor küçük yazıları Görüyorum yine daha daha çok yazı sığdırdın ekranı küçük parmak kocaman geliyor koysana falan bir şey değil bir şeyin 20 olması Hani 10 olmuş bir sürü şey denenmiş öğrenilmiş başarısızlıklar olmuş başarılı şeyler olmuş 20 acıkmış Buse

verilecekmiş öyle 2010 dan iyidir Ne diyorsun Peki şimdi saat kullanılır bir şey mi Saat kullandığım için ayağa roket gönderme böyle bir şey değil hayatından bir şey ya bir de fiyatını düşünürüz çok para benim için Mesela ben benim hayatımda adım sayacı falan Hayatımda yer tutuyor ama adım sayacı no basit banka verilen cihazlardan biri ile daha düşün tamam güzelliği oyuncak güzel bir şey teknoloji kolunda falan ama olmasa da olur öyle 1500 liraya bayağı bayağı konsolları oyunu şey sende biter mi kullanıyorsun

Şimdi eğer şu anda sadece olanlar varsa onların da eskiye her modele gelmeyecek ama bu bir yere 207 uyumlu olarak saatlere gelecek neler var bakarsınız Bu da ercinin bahsettiğim ürünleri yeni çıktı Onlar daha ortalıkta olmayacaktır gelince bakarız yeni duyuruldu Evet yeni duyuruldu bir ara böyle geçeyim Max kelebek Okulu sesin Eldivenini gösterdi bu hafta elle kontrol için çok acayip bir şey yazıyor ondan ödeme yumuşacık öyle gözüküyor Hatta şey oyun oynuyormuş da spider-man oynamış böyle yapıyor şey