çözmüyor yurtdışında şimdi hatırlamıyorum mağazanın Amerika'da 500 noktada okursun şey varmış deneme noktası 200ml kafanı vermiş Bu dönem geçtiğimiz haftalarda konuşuluyordu şey diyorlar yani hani o sezonu bitti Hani sezonu ondan kapatıyorum ama ilgisizlikten de Kapanmış olabilir yani duyurdu falan ama HD Swift bizde bu hafta ötesine geçti İşte dinle hareket olayı p30 çocuk gibi çalışıyorsun orada ilk deneyim Yani benim orada gez benim görüntüleri marketin hayatta iki gün 3 gün olsaydı şimdi orada

YouTube'a bakarsan onun üzerinden aldın aldın koşan adam var ama biz Tabii daha nasıl yapacağız falan birazcık Michael Jackson Moonwalk gibi oluyor bu kadar rahatsız değil yani hani Videoyu seyrettim de ben kendimi Hani bu adam burada kesildi keyif almıyor sıkıntı çekiyor ama öyle olmak zorunda değil işte onun o yüksekliği falan da ortam ayarlanırsa oynuyor Oynuyor Sen kendin zaten onunla yazıyor düzgün bir yerde idare ayarını bulursan Sen rahatlatan görünenden daha iyi olacak ama tabii ki genel olarak zaten

kafanı başlığı geçirdim bir görünüme lazım dediğin gibi dışarıdan rahatsız edici görüntü ama biz Oyun esnasında şuraya gitmek isteyip de gidemedik gibi durumda yaşamadık uğraşsam Dediğim gibi daha bir rahatlar mıyım rahatlarsın bundan düşer miyim gidersin işte adam o kadar genişleten biliyorsun istiyor muyuz mesela Oradan doğru da bir onun demosunu oynuyorsun Ben kendi Ağır aksak kendi adamın ve adımla gittim zombilerin sıktım kafasına falan filan O şekilde oynayamam Kesin yine bunu bitiremem