şeyi gösterir Aslında nasıl bir yer versiyonunu yapamazsın aynı mı oyun yapman lazım falan kullanırsın ama benim performansına göre bir oyun yapmam lazım benim özelimdir hani benim tarzım o değil ben öyle sokağın çıkarım koşarım yapabilsem hem de sağlığına yararlı olur insanları gördüm ama böyle bir şey de var Ben de şunu gördüm yani tabii böyle sistemlerde eğlenebilmek için şartların eşitlenmesi gerekiyor Yani benim orada bir ekibin varsa o da onun üstünde bir yerde olacak Onu açmış fiyatı falan

itibarıyla o böyle internet kafeden olmayacak falan kafelerde falan olacak kurtulacak of yaparsın beraber arkadaşından bir rahatsızlık hissetmemek ile deyiminde bile oynayabiliriz olduğunu gösteriyor yolunda gittiği zaman bir şey hissetmezsin işler yolunda gitmediği zaman Kargo zamanında teslim edildiği zaman hiçbir şey fark etmezsin Kargo kaybolduğu zaman çalmaya başlar Kesinlikle doğru ortada iş Mahallesi göz ardı edilemeyecek bir cevher var Ev için zaten fiyatı nedeniyle Artık genel yapısı nedeniyle olacak iş değil

daha Yani bu hareket konusunda sistemi de olacak iş değil de odayı boşaltmam gerekiyor Bu gözleri falan yerleşebilmek için o durumda bile Sonuçta şeyin garantisi yok bir yerlere çarpımlar odaya boşalttım oynuyorum falan sessiz sessiz Şu Benim oğlan girdi ayağımın altına girdi görmüyorum ki tekermeker duvarlarınız ikimiz de Yok daha bir şeyler çıktı bunlar ilk nesil bir şeyler çıkacaksın hackerlar bir tane beyaz şeker modeli onlar hani iyi olanlar senin arası bu 150.000 terimdir erkek demiş onlardan güzel bir