, ,
 

Banja Luka’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

28.10.2019

Banja Luka’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Banja Luka’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Boska en ünlü ve ziyaret edilen dükkanlardan biridir. Şehrin kalbinde yer alan dört katlı bir alışveriş kompleksi. Burada sunulan düzinelerce alışveriş pavyonunda, her zevke uygun ürünler bulabilirsiniz. Şehrin en büyük NewYorker mağazasından biri de dahil olmak üzere çeşitli özel giyim mağazaları var. Çeşitli mücevher salonları kadınlara ilgi duyacaktır. Çocuklar için mal satan dükkanlar 
Yakın bir başka popüler alışveriş merkezidir - Mecrator Centar. Giyim ve ayakkabı mağazalarına ek olarak, yerel olarak üretilen ürünler ve ulusal lezzetlerin satıldığı çok sayıda bakkal pavyonu bulacaksınız. Organik kozmetik ürünleri ile büyük bir pavilyon bile var. Kitap sevenler, şehrin en popüler kitapçılarından birine bakabilir.
Bütçe turistleri en ucuz olan Bioprom mağazasına bakmakla ilgilenecekler. Çok çeşitli kıyafet ve aksesuarlar sunar. Bayanlar, maliyeti 5 avroyu aşmayan çok çeşitli el çantalarıyla sevinecek. Deneyimli turistler, bu mağazada sunulan ürünlerin kalitesini özellikle dikkatle tavsiye ederler.
Banja Luka’nın ana alışveriş caddesindeki en şık ve pahalı mağazalarda alışveriş yapmak için kullanılanlar, çok markalı bir N. Moda mağazası bulmalı. Burada, yerel moda mağazaları özel kıyafetler ve ayakkabılar arayışına giriyor. Bu mağaza Guess ve Thomas Hilgifger markalarının hayranlarını memnun edecek. Sadece en zengin ziyaretçiler bu mağazada alım yapmak için para ödeyebilir, çünkü mütevazi bir çift ayakkabı bile en az 100 avroya mal olacak. Örneğin, 150 euro altındaki bir fiyata bir el çantası bulmak tamamen imkansız.
WP_001345Tüm aile için yeni kıyafetler ve ayakkabılar alabileceğiniz Donella mağazaları, tüm şehirde yaygın olarak dağıtılmaktadır. Orada her zaman erkek, kadın ve çocuk elbiseleri var. Orta fiyatlar, alışverişi daha da keyifli hale getirecektir. Bu ağın birkaç büyük mağazası 
Ekvator ticaret merkezi yerliler ve misafirler ile çok popüler. Bol kıyafet ve ayakkabı mağazası sunar. Bayanlar yeni ilginç aksesuarları ve ucuz kostüm mücevherlerini takdir edeceklerdir. Fiyatlar oldukça makul, ancak, pahalı ve sofistike şeyler sevenler için bazı çekici mağazalar da var.
Palata Republike Srpske - Banja LukaGastronomik alışverişin amatörleri popüler Maxi mağazasına bakmalıdır. Sadece uygun fiyatlarla değil, yerel üretimin yüksek kaliteli mallarıyla da memnun kalacak. Bu süpermarket yer altı için dikkat çekicidir. Girişi Trh Krajne caddesinde yer almaktadır. Yeraltı geçidinde bir yürüyüş sizi geniş ürün gruplarına yönlendirecektir. Et lezzetlerinin çoğu sevilenleri özellikle şehirde en iyi sosis için geliyorlar. Vejeteryanlar, maliyeti yaklaşık 0.5 avro olan çok çeşitli taze sebze salataları ve litre suyu ambalajlarından memnun olacak. Bu süpermarket pahalı restoranlar ve kafeler ziyaret etmek istemeyen bütçe turistler için gerçek bir bulmak.
Hatıra Market, unutulmaz hediyeleri seçmek için mükemmeldir. Katedral bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Mütevazi bir ücret karşılığında, klasik tişört ve mıknatıslardan ulusal müzik ve el yapımı takılar ile düzinelerce güzel hediyelik eşya satın alabilirsiniz. Bu pazardaki hediyelik eşyaların çoğu özeldir, onları başka mağazalarda bulamayacaksınız. 

#

Bunları Okudunuz mu?