, ,
 

Braga’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

23.10.2019

Braga’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Braga’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Albergaria da SeFotoğraflar: Albergaria da Se, Braga (Minho)   Braga’daki birçok otel, özel bir tasarımla dikkat çekiyor, ancak  özel bir ilgiyi hak ediyor. Restore edilmiş tarihi bir binada yer alır ve en güzel ulusal gelenekleri dikkate alarak dekore edilmiştir. Odalar ve ortak alanlar, güzel bir yüzey ve koyu ahşap mobilyaların yanı sıra, her yere yerleştirilmiş ilginç desenlere sahip el dokuması kilimler sunmaktadır. Kahvaltı salonunda duvarlar geleneksel ’Azulejo’ boyalı çinilerle kaplıdır. Dikkate değer diğer alışılmadık iç dekorasyonlar, birçok kentin ilgi çekici yerlerini ve manzaraları gösteren yerel sanatçıların resimlerini içerir.
Geceleri neon ışıklarla aydınlatılan güzel bir modern bina, Hotel tarafından işgal edilmektedir. Beyaz ve asil gri renklerin hakim olduğu geniş odalarının iç kısmı, doğal ahşap ve kırmızı kumaştan yapılmış aksesuarlarla tamamlanmaktadır. Tüm odalarda benzersiz bir sanatsal aydınlatma sistemi vardır, bu sayede odadaki durum inanılmaz romantik ve gizemli hale gelir. Hafif kar-beyaz perdeli büyük pencereler, standart olmayan şekillerin tasarım mobilyaları, ahşap ve camdan ilginç süslemeler - tüm bu aksesuarlar otelin orijinal ve benzersiz görünmesine yardımcı olur.
Hotel Joao XXIFotoğraflar: Hotel Joao XXI, Braga Şehir merkezinde, en şık ve özgün tasarım otellerinden birini görebilirsiniz . İç mekanı parlak renkler ile doymuş, modern oteldeki ideal bir oda kesinlikle herkes için bulunabilir. Enerjik kişiler, kırmızı veya leylakta boyanmış şık odaları beğenecek ve çocuklu gezginler için, çocuk mobilyalarına sahip özel renkli odalar bulunmaktadır. Odalardan biri, Marilyn Monroe’nun dev posteri ile dekore edilmiştir - romantik ve kısıtlayıcı bir atmosfer ile ayırt edilir. Zemin katta, aydınlık tasarım mobilyalar ve panoramik pencerelere sahip geniş bir salon bulunmaktadır.
merkezine 1.3 km
Bütçe fikirli gezginler, şık ve modern bir ortamda birkaç gün geçirme fırsatına sahip olacaklar - Ibis Budget Braga Centro hizmetlerini onlara sunuyor. Otelin iç mekanı beyaz, mavi ve asil griden oluşuyor ve açık renkli ahşap kaplama atmosferi daha rahat hale getiriyor. Orijinal duvar resimleri ve renkli tasarım mobilyalar, modern trendleri hatırlatıyor; Otelin kesinlikle tüm odaları aile dostu.
Bragatruthotel En yoğun alışveriş caddelerinden birinde, tarihi Braga semtinde büyüleyici BragatruthotelHotel yer almaktadır. İç kısmı çeşitli stillerin şaşırtıcı bir kombinasyonudur. Paha biçilmez antika mobilya ile birlikte, odalarda modern bir tarzda özgün tasarım tesisleri vardır. Hepsi bakır tel de dahil olmak üzere beklenmedik malzemelerden yapılmıştır. Bazı odalarda, duvarlardaki geleneksel duvar kağıdı orijinal duvar resimleriyle değiştirilirken, diğer yandan güzel aydınlatılmış duvar panelleri sabitlenmiştir. Büyük aynalar ve 
Arco Da Porta Nova Tasarım açısından en cazip apart otellerden biri Arco Da Porta Nova  Üç ayrı yatak odasına sahip lüks daireler 6 kişi kapasitelidir. Tüm odalar asil inci ve kahve renklerinin hakimiyeti ile dekore edilmiştir. Odalar güzel parke zeminlere sahiptir, tüm mobilyalar doğal ahşaptır. Her odanın gerekli bir özelliği panoramik bir penceredir ve ev konforunun atmosferi tasarımcı aksesuarları tarafından verilmektedir: sıra dışı masa lambaları, mumluklar ve figürinler.

#

Bunları Okudunuz mu?