, ,
 

Çocuklarla Kişinev Gezisi

24.10.2019

Çocuklarla Kişinev Gezisi

Çocuklarla Kişinev Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Old building at Bucuresti and Lazo Streets  Moldova’nın başkenti aile tatilleri için mükemmel bir destinasyondur. Mesele, hem yetişkinleri hem de çocukları memnun etmek için birçok harika olanak sunması. Burada aktif sporları seçebilir (bir balonla uçabilir, havuzda yüzebilir, oyun merkezlerini ziyaret edebilir, paraşütle atlayabilirsiniz) ya da sakin ve huzurlu bir dinlenme tercihini tercih edebilirsiniz (parkta yürüyüş, müzeleri ziyaret etmenin tadını çıkar, Moldova gibi yemek yapmayı öğren ). Buna ek olarak, şehrin çok ilgi çekici atraksiyonları var - çocuklarla birlikte onları keşfetmeye dikkat edin, böylece güzelliği erken yaşta görmeyi öğrenebilirler, ayrıca kendileri için birçok yararlı bilgi bulabilirler.
Çocukları Aqua Magic Su Parkı’na götürmek güzel olurdu. Burada bulunan havuzlar yetişkinler için, en küçük ve büyük çocuklar için uygundur. Yüzme havuzunun ortasında iyi bir bar. Tüm olası slaytları denemiş gibileri bile burada sunulan su gezintileri gibi olacaktır. Su parkı oldukça küçük olmasına rağmen, çok rahat, ferah ve en önemlisi - eğlenceli. Otel bünyesinde tüm aile ile birlikte yemek yiyebileceğiniz ve park ziyaretiyle ilgili izlenimleri paylaşabileceğiniz bir restoran bulunmaktadır.
Yapmamanız gereken, muhteşem bir deneyim sunan Grădina Zoologică (Chisinau Zoo) ’yu görmezden gelmek. Park çok büyük, burada yaşayan daha çok sayıda hayvan var. Bunların arasında fundalıklardır, zebralar, timsahlar, ayılar, kuğular, papağanlar, atlar, develer. Çocuklar için genç vatandaşların eğlenebileceği ve tarif edilemez bir keyif alabileceği özel bir oyun alanı bulunmaktadır. Bonus olarak: midilli atı için kullanılabilir, bu da her çocuğu memnun edecektir. Güzel çeşmeler hayvanat bahçesinin dekorasyonu olarak hizmet vermektedir. 
Atrium Wonderland, en küçük çocukların istedikleri kadar eğlenebilecekleri Atrium Alışveriş Merkezi’nde bulunabilir. Trambolinler ve birçok ilginç sürüşün yanı sıra oyun makineleri de bunun için mevcut. Çocukların burada tatil yapması en büyük neşedir, o yüzden çoğu çocuklarını şımartmak için burayı tercih eder. Dahası, alışveriş merkezinde uzmanlaşmış çocuk bölümleri var ve bir parti düzenledikten sonra kafelerden birinde bir şeyler yiyip, çocuğunuzu lezzetli bir atıştırmalıkla şımartabilirsiniz.
Chisinau Cathedral and Bell TowerAventura Park, Moldova başkentinde çocuklarla kesinlikle görülmeye değer bir başka ilginç yer. Burada tırmanmaya gidebilirler, bisiklete binebilir, oyun alanında oynayabilir ve yeşil alanların pitoresk manzaralarına hayran kalabilirler. Parkın topraklarında güzel Lake Valea Morilor - seyir için kesinlikle tüm aile üyelerine hitap edecek başka güzel bir yer. Etrafta birçok manzara var ve onları keşfetmek saf bir zevk.
  Çok çeşitli eğlence mekanları, mağazalar ve restoranlar dinlenmenizi canlandırır ve daha da eğlenceli hale getirir. Karaoke hayranları, arkadaşlarla dinlenebileceğiniz ve özel lezzetlerin tadını çıkarabileceğiniz …  Açık
Yerel aileler arasında dolaşmak için daha popüler bir yer, Ciocana Eğlence Parkı. Bir yürüyüşe çıkın, piknik yapın ve sadece zihninizi gevşetin - doktorun sipariş ettiği şey. Burada, çocukları mükemmel bir havaya sokabilecek bazı ilginç sürüşler bulacaksınız. Baby Parc, adından da anlaşılacağı gibi, en küçük çocuklar için tasarlanmıştır. Yakınlardadır ve çoğu parkı eğlendirmek için en iyi yer olarak düşünür. ’Kelebekler Gezegeni’ nde bir aile olarak vakit geçirmek gerçekten ilginç olurdu. Burada genç vatandaşlar, yerel fauna ile tanışmak için eşsiz bir fırsata sahip olacak. Kelebeklere ek olarak, burada Avustralya kuşlarını görebilir ve böcekleri tutabilirler. Tesis Atrium alışveriş merkezindeki tesislerden birini kaplamaktadır.
Chisinau CathedralRose Valley’de (Parcul Valea Trandafirilor) çocuklarla iyi eğlenceler. Burası belli bir çekiciliğe sahip - burada Sovyet dönemi için nostalji hissediyor. Park, şehrin göbeğinde iyi bir konuma sahiptir, mükemmel aile eğlencelerinin yanı sıra yakınlarda mükemmel restoranlar bulunmaktadır. Bu, salıncaklarda oynayabileceğiniz veya Sovyet zamanlarının eski oyun makinelerinin nasıl çalıştığını kontrol edebileceğiniz Parc de distracții olabilir. Olması gereken bir diğer şey ise kayıkla gezebileceğiniz, kuğuları besleyebileceğiniz, bir çardakta rahatlayabileceğiniz ve bungee jumping yapmayı deneyebileceğiniz Laguna Park. Parktaki ilginç bir yer, isminden de anlaşılacağı gibi orijinal heykel kompozisyonlarının çocukları şaşırttığı Kalp Heykel olarak adlandırılıyor.
  1. Kişinev’de her türlü toplu taşıma aracı mevcuttur. Şehrin etrafında tramvaylar, troleybüsler, otobüsler ve taksilerle seyahat edebilirsiniz; en sonuncusu şehir sokaklarını sabahın erken saatlerinden akşam geç …  Açık
Muhteşem florasıyla tanışmak için iyi bir yer olan Parcul Dendrari hakkında birkaç söz söylenmeli. Park, herhangi bir botanikçinin ilgisini çekecek çok çeşitli benzersiz bitkileri barındırıyor. Çocuklar için daha az ilgi çekici olmayan, Creme de la Creme Café gibi çocuklar büyük kruvasan severlerse, çocuklar için çok çeşitli keklerin bulunduğu bir kafe olan Panna Cotta gibi yerlerdir. Çocuğunuzu lezzetli dondurmalar ile memnun etmek istiyorsanız, La Dolce Italia kafesini mutlaka ziyaret edin ve inanılmaz lezzetli gözleme ve kekler için bütün aile Bouchee Cafe’ye gitmeli.

#

Bunları Okudunuz mu?